Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин туристичного спорядження та екіпіровки
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

0
Мій кошик

Кухонні прилади для туризму та походів


Похід - це завжди пригода і можливість відчути природу з близької відстані. Їжа в поході грає важливу роль в успішному завершенні походу. Тому дуже важливо добре продумати столові прилади та кухонне приладдя, яке буде використовуватися в поході.

Перед виїздом в похід необхідно скласти список кухонних приладів та іншого обладнання, яке буде необхідно. До списку обов'язково потрібно включити чашки, миски, чайники, кавоварки, каструлі, казанки, сковорідки, набори посуду, термоси, фляги, ємності для води та аксесуари для посуду.

Для приготування їжі в поході можна використовувати різні види пальників: газові балони, газові пальники, мультипаливні та твердопаливні пальники, спиртові горілки. Якщо у вас планується більш великий похід, то можна взяти з собою мангал або гриль.

Аксесуари для пальників, такі як збірники вітру та стенди для пальників, допоможуть зберегти пальники від погодних умов та забезпечать безпеку використання. Також необхідно взяти з собою засоби для розпалювання, наприклад, сухий спирт або пірофосфат натрію.

Їжа в поході може бути різною - від швидкорозчинних супів до складних страв на основі свіжих продуктів. Головне - враховувати умови, в яких ви знаходитесь, та забезпечити себе достатньою кількістю енергетичних продуктів для тривалого походу.

Вгору